Intencje Mszy Św. 27.10. – 03.11.2019r.

NIEDZIELA – 27. 10. 2019 

   7.oo ++ Irena, Zdzisław, + Władysław
  7.oo Rocznicowa – dziękczynna – 36 rocz ślubu Andrzej i Barbara
  9:00 + Wiesław Urbanowicz – 1 rocz i zmar z rodziny
10.3o + Henryk Szymczyk – 5 rocz
12.oo   ZA  PARAFIAN
13.15 Greg  21:  + Helena
13.15 + Anna Korzeniewicz – o Boże miłosierdzie i łaskę zbawienia – int od Rodziny Telegow z Lubomierza
15.oo  Msza sw  w Szpitalu –   Greg  21: + Genowefa
17.3o Nabożeństwo Różańcowe
18.oo Dziękczynna – z ok Imienin Szymona i Małgorzaty

PONIEDZIAŁEK – 28. 10 świętych Apostołów Szymona i Judy

  6.3o Greg 22:  + Helena
  6.3o Greg 22: + Genowefa
  9.oo + Kazimierz – 21 rocz, Zofia, Władysław
17.45 Nabożeństwo Różańcowe
18.oo Imieninowa – dziękczynna
18.oo Za zmarłych z ostatnich tygodni  
18.oo z Wypominek Rocznych

WTOREK – 29. 10.  

  6.3o Greg 23:  + Helena
 6.3o Greg 23: + Genowefa
  9.oo + Henryka (ona) – 20 rocz, Adam Halina Łubiarz
17.45 Nabożeństwo Różańcowe
18.oo Dziękczynna – za zdrowie Lidii
18.oo + Józef Wawro, Kazimierz, Teresa Falkowscy

 ŚRODA –   30.10.

 6.3o Greg  24:  + Helena
6.3o Greg   24: + Genowefa
 8.45 Nowenna
 9.oo W intencji Próśb i Podziękowań
16.45 Różaniec dla dzieci
17.30 Nabożeństwo  Różańcowe
18.oo + Piotr Krynicki + Stanisław Senderek
18.oo + Czesław Rudnicki – 7 rocz
18.oo + Józef Kostrubiec – 18 rocz  i zm Rodzice z obu stron

CZWARTEK –  31. 10.

 6.3o Greg  25:  + Helena
 6.3o Greg  25: + Genowefa
  9.oo + Henryka (ona) Józef Roróg
17.30 Nabożeństwo  Różańcowe
18.oo O zdrowie dla Joanny
18.oo + Krzysztof Mucha – 1 rocz
18.oo + Józef Radecki, + Lesław Radecki i zm z Rodziny

PIĄTEK  –  01. 11.  Uroczystość  Wszystkich Świętych

  7.oo Greg 26:  + Helena
  9.oo + Maria Małyszko – 8 rocz, + mąż Wincenty
10.3o + Jan Rusin – 1 rocz – int od żony i córek; ++ Jan i Helena Wilczyńscy, Tomasz Rusin
  ++ Fabian, Bogdan i Rodzice  z obu stron
17.30 WYPOMINKI
18.oo ++ Rodzice Jadwiga i Ryszard Korżenko, + brat Stanisław

12.oo Procesja Różańcowa od bramy Cmentarza

12.3o  – Msza św  na Cmentarzu

SOBOTA  – 02. 11. 2019

 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

  6:30 Greg 27:  + Helena
  6.3o Greg  27: + Genowefa
  6.3O + Tadeusz Kiernicki, Paulina
  9.oo + Tadeusz Laskowski, + Józefa (ona Józef, Zenon Stefańscy
17.oo Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i Wypominki
18.oo ++ Danuta i Borys Szczawińscy
18.oo Za Czcicieli matki Bożej

18.45. Konferencja przed Chrztem

NIEDZIELA –  03. 11. 2019  

   7.oo Greg  28:  + Helena
  7.oo + Józef i zmarli z rodziny
  9:00 + Helena Adamczyk – 19 rocz
10.3o ++ Wanda i Bronisław Wysoccy, + Helena
12.oo   ZA  PARAFIAN
13.15 ++ Irena, Zdzisław, Władysław
13.15 + Anna Dąbrowska – 1 rocz  Zygmunt Dąbrowski i ++ z Rodzin Dąbrowskich i Szełemejów. Chrzest Jan Kraśniański
15.oo Szpital:  Greg 28  + Genowefa
17.3o WYPOMINKI
18.oo ++ Tadeusz, Marta, Wacław z rodziny Swat

 

Zauważone pomyłki prosimy zgłaszać w zakrystii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *