OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na NIEDZ XXX – 27. 10. 2019

 1. Młodzież z KSM prowadzi dzisiaj sprzedaż zniczy nagrobnych. We środę i we Wszystkich Świętych będą też na cmentarzu. Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej oferty i docenienienie trudu podjętego przez młodzież i wsparcie funduszu dla duszpasterstwa młodzieży w naszej Parafii.
 2. W tym tygodniu przypadają imieniny ks prob i ks Przemka. Solenizanci proszą serdecznie o dar modlitwy – szczególnie na Mszy sw jutro tj poniedz o g. 18.oo. Księża solenizanci bardzo proszą o nieprzynoszenie żadnych kwiatów czy prezentów !!!
 3. Spotkanie dla chętnych na Zimowisko dla młodzieży w przyszła Niedzielę 3 listopada po Mszy św. wieczornej około godziny 19.00 w salce przy kościele. Na spotkaniu odbieramy karty uczestnika i dokonujemy wpłaty po 100 zł od osoby.
 4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania klasy VII w środę 30 października w salce przy kościele.
  Grupa 1 18.00 grupa 2 18.45 i grupa 3 19.30
 5. WYPOMINKI. Nasi bliscy zmarli zasługują na pamięć o nich w modlitwie Zbliżają sie dni szczególnej pamięci i troski o zmarłych – czas listopadowych wypominek – czyli nieustanna modlitwa różańcowa za Zmarłych. Polećmy swoich bliskich Zmarłych – modlitwie Kościoła. Modlitwa za zmarłych z Wypominek Listopadowych codziennie o g. 17.30. Wypominki CAŁOROCZNE będą przyjmowane w listopadowe niedziele.
 6. W najbliższy piątek – 01 Listopada przypada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to uroczystość rangi obowiązkowej – tzn jest obowiązek uczestnictwa we Mszy św,.
  Msze św. w kościele o godz. 7.oo; 9.00, 10.30, i 18.oo
  Natomiast na cmentarzu:

  • g. 12.oo – procesja z modlitwą różańcową od bramy
  • g. 12.30 – MSZA ŚW za wszystkich Zmarłych
   Na filiach Msze św w dzień Wszystkich Świętych o g. 9.oo
 7. We czwartek przed Uroczystością Wszystkich Świętych możliwość przystąpienia do Sakramenty Pokuty i Pojednania od g. 17.oo
 8. W sobotę 02 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny – Msze sw w następującym porządku: 6.30, 9.oo; i 18.oo
  W kościołach filialnych: Okunica – 10.3o Stróżewo 11.45 Rzepnowo – g. 17.oo
 9.  Najbliższy piątek to także Pierwszy Piątek Miesiąca ale z racji Uroczystości Wszystkich świętych – odwiedziny u Chorych z posługą będą za tydzień – tj w piątek 08 listopada
  > Pierwsza Sobota Miesiąca – Wymiana Tajemnic Różańcowych Czuwanie pierwszo – sobotnie od g. 17.oo: Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, Różaniec, Modlitwa Wypominkowa
 10. I jeszcze informacja Kampani „Złączyć się z Narodem
  Zapraszamy do udziału w pokazie filmu poświęconego repatriacji pt. „Złączyć się z Narodem”. Organizujemy go w Pyrzycach 4 listopada tj poniedz. o godz. 18:00 w Pyrzyckim Domu Kultury. Film opowiada o prawdziwym życiu Polaków w Kazachstanie. Wstęp jest bezpłatny. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem Jerzym Szkamrukiem i dyskusja. Zapraszamy.