OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.10.2019

 1. Trwa miesiąc misyjny – prosimy o modlitwę za misje, misjonarzy i o powołania misyjne
 2. Przypominamy o październikowych Nabożeństwach Różańcowych – codziennie o g. 17.3o, dla dzieci poniedziałki i środy g. 16.45, dla młodzieży – piątki o g. 18.3o
 3. W tym tygodniu spotkania z Bierzmowanymi klasy 8 w poniedziałek od 18.00 do 20.15. Na 18.00 grupa pierwsza na 18.45 grupa druga i na 19.30 grupa trzecia oraz czwarta.
  7 klasy spotkania w środę na 18.00 grupa pierwsza, na 18.45 grupa druga i na 19.30 grupa trzecia.
 4. We wtorek – 22 października – św Jana Pawła II – zachęcamy do uczczenia JP przez modlitwę i obecność na Mszy św
 5. Próba Chóru Parafialnego – środa g. 18.3o
 6. Spotkanie Rady Parafialnej – 25. 10 tj piątek o g. 19.oo. Bardzo proszę o obecność.
 7. W najbliższą sobotę 26 października – wyjazdowy Dzień Skupienia dla Żywego Różańca, Arcybractwa Straży Honorowej. Nawiedzimy: Sanktuarium w Trzebiatowie, Matkę Boża Filipińska w Domacynie pod Koszalinem, Krzyż z Giewontu – w Pustkowiu, Katedrę w Kamieniu Pomorskim i zakończymy w Międzyzdrojach. Zapraszamy z innych grup i wspólnot czy nawet nie przynależących formalni do jakiejś grupy – zachęcamy – jest jeszcze 10 wolnych miejsc. Nawiedzimy najładniejsze zakątki archidiecezji. Wyjazd o g. 8.oo spod kościoła.
 8. W sobotę 26 października także Wspólnoty Domowego Kościoła tworzą nowy krąg chętnych Małżonków zapraszamy – sobota 26. 10 godz 16.oo w salce paraf. Szczegóły na plakatach.
 9. Zapraszamy dzieci z naszej parafii na Misyjne Spotkanie Dzieci w sanktuarium NSPJ w Szczecinie. W programie m. in. Przedstawienie misyjne, śpiew i tańce, różaniec, Msza święta, słodki poczęstunek. Wyjazd autokarem w najbliższą sobotę z parkingu przy Urzędzie Miejskim o g. 8:30, powrót ok. g. 15:30. Koszt wyjazdu to 30 zł od dziecka. Informacje i zapisy u ks. Przemka.
 10. Zapraszamy dzieci na ferie zimowe do Majerczykówki k Zakopanego w dniach 16-22 lutego 2020r. W planach pięć dni jazdy na nartach i dwa dni zwiedzania. Koszt wyjazdu to 900 zł. Pozostało osiem wolnych miejsc. Rodzice, którzy zapisali swoje dziecko na wyjazd, proszeni są odbiór kart uczestnika w zakrystii i uiszczeniu zaliczki w wysokości 200 zł. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Przemka.
 11. Uwaga – wszyscy uczestnicy Pielgrzymki do Gruzji – proszę o obecność na spotkaniu za tydzień 27 października – niedziela po Sumie o g. 13.oo – wpłata zaliczki w wysokości 500,- zł
 12. Bardzo prosimy aby wszyscy wyjeżdżający na pielgrzymkę do Grecji, dostarczyli w tym tygodniu karty uczestnika oraz zrobili wpłaty na konto na pokrycie biletów lotniczych.
 13. Jest jeszcze trochę miejsc na przygotowywaną Pielgrzymkę po Krajach Europy środowej: Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia. Szczegóły na stronach internetowych i w tablicach ogłoszeń.
 14. Wypominki Listopadowe – nasi bliscy zmarli zasługują na pamięć o nich w modlitwie. Wciąż jest możliwość polecenia ich modlitwie Kościoła w tzw Wypominkach Listopadowych. Formularze są do pobrania przy wyjściach– ze świątyni.
 15. Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży już za tydzień poprowadzi sprzedaż zniczy nagrobnych. Bardzo zachęcamy.
 16. W przyszłą niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy
 17. W następnym tygodniu – w piątek przypada – 01 Listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to uroczystość rangi obowiązkowej – tzn jest obowiązek uczestnictwa we Mszy św,. Msze św. w kościele o godz. 7.oo; 9.00, 10.30, i 18.oo
 18. Natomiast na cmentarzu:
   g. 12.oo – procesja z modlitwą różańcową po Cmentarzu
   g. 12.30 – MSZA ŚW