ARCHIDIECEZJALNE DNI MŁODYCH!

W dniach od 1 do 3 maja trzydziestopięcioosobowa grupa młodzieży z naszej Parafii brała czynny udział w Archidiecezjalnych Dniach Młodych. To organizowane co roku spotkanie po raz pierwszy odbyło się w Goleniowie. Gromadzi ono młodzież z całej Archidiecezji. Opiekunami naszej grupy byli: ks. Vitalij Melnyk TChr, s. Anna Błaszak MChr oraz al. Wojciech Mula TChr. W czasie spotkania był czas przeznaczony na modlitwę i refleksję nad swoim życiowym powołaniem; koncerty (między innymi zespołu TGD) i wspólną zabawę; interesujące warsztaty i możliwość poznawania wielu nowych, ciekawych osób. Pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć ten wspaniały czas i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.