Poniedziałek Wielkanocny – 10.04.2023 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte w Naszym Kościele są sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o godz. 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 13.15 !!! Taca z dnia dzisiejszego będzie przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 2. Bardzo dziękuję ks. Ekonomowi za pomoc duszpasterską w Wielkim Tygodniu i podczas Uroczystości Wielkanocnej.
 3. Biuro Parafialne czynne od środy do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. We wtorek Biuro Parafialne nieczynne !!! Intencje Mszalne możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 4. W środę wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 17.00 Różaniec a po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.
 5. W najbliższą niedzielę 16 kwietnia będziemy przeżywali Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia – którą rozpoczniemy o godz. 15.00. Po Nabożeństwie Członkowie Wspólnoty Przyjaciół Jezusa Miłosiernego zapraszają na darmową kawę, herbatę i ciasto. Do tej uroczystości przygotowujemy się poprzez codzienne odmawianie Nowenny o godz. 17.45. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Podczas każdego dnia Nowenny będą głoszone kazania o Bożym Miłosierdziu. Msza Święta w intencji Wspólnoty Przyjaciół Jezusa Miłosiernego będzie odprawiona o godz. 9.00.
 6. Niedziela Miłosierdzia jest Świętem Tytularnym Wspólnoty Caritas. Msza Święta w intencji Parafialnej Wspólnoty Caritas będzie odprawiona podczas Mszy świętej o godz. 12.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W tym dniu będziemy zbierali ofiary do puszek na potrzeby Caritas.
 7. W Niedzielę Miłosierdzia Dzieci z Ottonutek będą sprzedawały ciasteczka. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy na Duszpasterstwo Dzieci w Naszej Parafii.
 8. Taca zebrana w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na budowę Organów w Naszym Kościele. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 9. W kruchcie Kościoła sprzedajemy Certyfikaty na Budowę Organów. Każdego Darczyńcę wpisujemy do Pamiątkowej Księgi. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
 10. Wszystkim przeżywającym w najbliższym czasie imieniny, urodziny i inne uroczystości rodzinne składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Ottona-Patrona Naszej Parafii i Naszego Miasta.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisława Mićka, śp. Eufemię Dziełak i śp. Krystynę Ryś, Jadwigę Karaźniewicz i śp. Sylwestra Małeckiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz