Środa Popielcowa – 22.02.2023 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Środę Popielcową. Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 9.00, 12.00, 17.00 i o godz. 18.00. Podczas każdej Mszy Świętej będzie obrzęd posypania głów popiołem. Przypominam, że osoby dorosłe dzisiaj obowiązuje post ścisły ( tzn. 3 posiłki jarskie w tym jeden do syta ).   Biuro Parafialne dzisiaj nieczynne.  
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie intencji, które będziemy polecali Bożej Matce podczas tego Nabożeństwa.
  3. W piątki Wielkiego Postu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy Święte o godz. 9.00 – dla dorosłych, o godz. 30 – dla dzieci, o godz. 17.30  dla dorosłych i o godz. 19.00 –  dla młodzieży.
  4. W soboty Wielkiego Postu o godz. 19.00 w Kaplicy Wieczystej Adoracji będą miały miejsce Nauki Przedślubne dla wszystkich przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Pierwsza nauka w najbliższą sobotę 25 lutego. Serdecznie zapraszam na nauki wszystkich zainteresowanych.
  5. Wszystkim Parafianom życzymy owocnego przeżywania Wielkiego Postu, by serca Nasze przygotować na religijne przeżycie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz