XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020r.

 1. Przeżywamy Październik – miesiąc modlitwy Różańcowej. W Naszym Kościele Różaniec codziennie o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwa różańcowe mają w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 2. Dzisiaj przeżywamy Niedziele Misyjną. Zbiórka do puszek na potrzeby misji i misjonarzy będzie miała miejsce w najbliższą niedzielę.
 3. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na tacę. Zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na trwające inwestycje w Naszym Kościele.
 4. W minioną niedzielę zebraliśmy 1865 zł na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 5. Bóg zapłać za składane ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego w Szczecinie.
 6. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych i zmarłych w ostatnim czasie.  
 7. W środę o godz. 8.45 i o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 8. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.00 i w soboty od 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać także po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 9. Na ławkach przy wyjściu z Kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki listopadowe. Bardzo prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk osób, za które będziemy się modlili podczas nabożeństw wypominkowych w miesiącu Listopadzie.
 10. Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie sprzedawała znicze w najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej i 30 i 31 października na stanowisku KSM przy cmentarzu w Pyrzycach. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na funkcjonowanie KSM w Parafii.
 11. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów. W Naszych modlitwach pamiętajmy o Misjonarzach i Misjonarkach.
 12. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Józefa Marynowskiego, śp. Krzysztofa Gawrońskiego i śp. Kazimierę Kusa. Módlmy się za zmarłych Parafian : Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

                                                                                                                                                                            Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                              proboszcz