XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.

 • Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego. Podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 będzie miało miejsce poświęcenie tornistrów. Młodzież zainauguruje Nowy Rok Szkolny Mszą Świętą o godz. 18.00. Życzymy wszystkim Nauczycielom i wychowawcom wytrwałości i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy i w wychowaniu.
 • Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 nowy Proboszcz w obecności Dziekana ks. dr Grzegorza Harasimiaka i Wikariusza Generalnego ks. Bogusława Burgata TChr. oraz zebranych Parafian obejmie liturgicznie parafię pw. Świętego Ottona w Pyrzycach. Prosimy o modlitwy w intencji nowego księdza Proboszcza.
 • W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych.
 • W środę o godz. 8.45 i o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 • Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.00 i w soboty od 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 • Młodzież z KSM zaprasza chętnych Adorację Najświętszego Sakramentu ubogaconą śpiewem i rozważaniami.
 • We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta dla członków Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Po Mszy Świętej spotkanie w wieży kościoła z ks. Opiekunem.
 • W czwartek o godz. 18.00 spotkanie scholki dziecięcej.
 • W sobotę o godz. 11.00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych z Opiekunem ks. Krzysztofem.
 • W sobotę o godz. 12.00 Msza Święta w intencji Domowego Kościoła Rejonu Stargard.
 • Od dzisiejszej Niedzieli 6 września wraca porządek Mszy Świętych w Roku Duszpasterskim o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15 ( chrzcielna ) i 18.00.
 • Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów. Prośmy w Naszych modlitwach o bezpieczne powroty z wakacji i urlopów oraz o dobrą pogodę dla rolników.
 • W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zenona Wróblewskiego, śp. Ryszarda Kurkowskiego i śp. Czesława Żabińskiego. Módlmy się za zmarłych parafian : Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Piotr Kurzaj TChr.
proboszcz