OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 niedziela zw. 31.08.2020.

 1. Dzisiaj Pierwsza Komunia Święta na Mszy sw o g. 12.oo. Dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za piękny dar Ołtarza – a jest nim ten okazały Obraz św Ottona – Głównego patrona naszej Parafii.
  Dzisiaj na g. 9.oo – Msza sw dziękczynna za tegoroczne plony
  Natomiast dodatkowa Msza św na g. 13.3o – to taka modlitwa na pożegnanie ks Romualda Greya i mojej skromnej osoby, zapraszamy.
 2. Od najbliższej niedzieli powraca układ godzinowy Mszy św niedzielnych jak w ciągu roku – czyli 7.oo; 9.oo; 10. 30 – dla dzieci; 12.oo – Suma Parafialna; 13.15 – chrzcielna i 18.oo – dla młodzieży i kandydatów do Bierzmowania.
  Dzisiaj – ostatni raz jest też ta wakacyjna Msza św na g. 20.oo
  Już od jutra – powraca też Msza św na godz. 9.oo – w dni powszednie rano.
 3. Godziny posługi w Kancelarii Parafialnej już od jutra według porządku jak jest w ciągu roku czyli: poniedz do czwartku g. 16 -17.oo, sob 10.oo-11.oo, nieczynne w piątki i niedziele.
 4. Najbliższy wtorek – 1 września – tragiczna data wybuchu II wojny światowej i ogromu zła, krzywd, krwi i łez przelanych w Polsce i Europie. Zachęcamy do modlitwy o dar pokoju dla świata i naszej Ojczyzny.
 5. Wszystkie kręgi Domowego Kościoła – Msza św w najbliższą środę na g. 18.oo – zapraszamy
 6. Ks. Przemek zaprasza ministrantów wraz z rodzicami na pierwszą powakacyjną i organizacyjną zbiórkę WYJĄTKOWO WE CZWARTEK na godzinę 17:00 do salki w wieży kościoła.
 7. Pierwsza powakacyjna zbiórka dla lektorów również we czwartek, zaraz po wieczornej Mszy świętej w salce obok kościoła.
 8. Próby wokalne Chóru Parafialnego wznowimy od następnego tygodnia. Szukamy wciąż nowe kandydatów do chóru.
 9. Ks. Przemek organizuje grupę chętnych do wyjazdu w najbliższą sobotę do Szczecina na ogólnopolską akcję „Męski Różaniec”. Zainteresowani mężczyźni proszeni są o kontakt po Mszy świętej z ks. Przemkiem.
 10. Inauguracja Roku szkolnego i katechetycznego – poświęcenie tornistrów – 06 września w niedz na g. 10. 30, natomiast dla młodzieży i uczniów Gimnazjum – 06. 09 czyli niedziela g. 18.oo.
 11. Pierwszy Czwartek – Godzina Święta dla Arcybractwa o g. 17.oo
 12. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca – od rana odwiedziny i posługa u Chorych. Po południu od g. 16.3o – spowiedź. Będzie to także zarazem spowiedź na początek roku szkolnego i katechetycznego
  Wieczorem o g. 18.oo Msza sw wynagradzająca NSPJ
  Po Mszy sw spotkanie dla Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ
 13. Wypada też Pierwsza Sobota miesiąca 05 września – Po Mszy sw wieczornej o g. 19.oo – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NM Panny – zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.
  Przygotowanie do Pierwszej Komunii sw w roku 2021 – prosimy o odbiór deklaracji dla dzieci z klas III-cich aby mogły rozpocząć to przygotowanie.
 14. W najbliższą niedz 06 września przedstawienie i przywitanie nowego ks proboszcza ks Piotra Kurzaja. Jest bardzo oddanym Bogu i ludziom kapłanem. Proszę aby przyjąć go serdecznie – z radością czcią i należytym szacunkiem.
 15. Solenizantom i Jubilatom tygodnia serdeczne pozdrowienie.