Pielgrzymka 7 – 13 sierpnia (piątek-czwartek) 2020

Góry Świętokrzyskie – Święty Krzyż – Kielce – Sandomierz – Kazimierz Dolny – Lublin – Włodawa – Kodeń – Podlasie – Pratulin – Warszawa – Toruń – Skrzatusz. 7 dni.

7. 08 piątek
Pyrzyce– Kałków Godów zwiedzanie z przewodnikiem: Golgota Wschodu, Zoo, Pomnik Chr Króla. Msza św, obiadokolacja, nocleg
8. 08 sobota: cały dzień z przewodnikiem
Kałków śniadanie – Święty Krzyż Sanktuarium Krzyża Świętego Msza sw. – Kielce: Bazylika Katedralna pw Wniebowzięcia NMP i Starówka – Klasztor Karczówka – Chęciny zamek królewski z XIII wieku -Wąchock Opactwo Cystersów z XIII w – Kałków obiadokolacja, nocleg
9. 08 niedziela
Kałków śniadanie – Opatów – romańska kolegiata z XIV wieku– Sandomierz: katedra Narodzenia NMP z 1360 r (przewodnik), Starówka– Rytwiany Sanktuarium i Pustelnia Złotego Lasu w Rytwianach Msza św – Baranów Sandomierski – renesansowy zamek z XVI w– Kałków Godów obiadokolacja, nocleg
10.08 poniedziałek:
Kałków śniadanie – Kazimierz Dolny – Wąwolnica Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej ( Sanktuarium Archidiecezji Lubelskiej) Msza św – Lublin Archikatedra św Jana Chrzciciela – cud: Płaczący Obraz Matki Bożej w 1949 r–Włodawa – Klasztor i kościół św Ludwika, Cerkiew Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Muzeum Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego – Kodeń n Bugiem Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Ojcowie Oblaci. Obiadokolacja, nocleg

11. 08 wtorek z przewodnikiem
Kodeń Msza św, Sanktuarium, Muzeum Ornitologiczne, Pałacyk Sapiehów, Cerkiew św Michała, Cerkiew Świętego Ducha, Kalwaria Kodeńska
Cerkiew św Mikołaja w Zabłociu – Jabłeczna Prawosławny klasztor św Onufrego – Kostomłoty Cerkiew św Nikity – Pratulin Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich – Janów Podlaski: – Kodeń obiadokolacja nocleg
12. 08 środa:
Kodeń śniadanie – 56 km Janów Podlaski kościół św Trójcy, zamek biskupi i stadnina koni arabskich – 166 Warszawa: Świątynia Bożej Opatrzności, Zamek Królewski, Bazylika Archikatedralna św Jana Chrzciciela, Starówka, Sanktuarium bł. Jerzego Popiełuszki na Żoliborzu – obiadokolacja, nocleg Bielany w Warszawie
13. 08. czwartek
Warszawa śniadanie – Nieborów barokowy pałac Radziwiłłów – Toruń kościoły św Janów, Starówka – Skrzatusz Sanktuarium Wniebowzięcia NM Panny Msza św-Pyrzyce
900,- zł w tym:

  • Przejazd wygodnym autokarem klasy „lux”
  • Noclegi w pokojach 2, 3 i 4 osobowych
  • posiłki: śniadania i obiadokolacje
  • Przewodnicy
  • Bilety wstępów
  • Ubezpieczenie

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE –
26 stycznia 2020 r niedziela g. 13.oo – Wpis na listę uczestników dla osób które wpłacą 100,- zaliczki