OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela 05. 01. 2020

  1.  W dniu jutrzejszym poniedziałek 06 stycznia 2020 – uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, czyli tradycyjnie nazywane Święto Trzech Króli. Jest to najstarsze po Wielkanocy święto w Kościele. Uroczystość ta ma bardzo wysoką rangę w Roku Kościelnym dlatego jest obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Msze św. w porządku niedzielnym tzn. 7.oo; 9.oo; 10.3o; 12.oo; 13.15; i 18.00.
    Kredę i kadzidło – już poświęcone będzie można otrzymać po każdej Mszy św. Przygotowały je nasze Siostry Anna, Dorota i Ewelina. Od paru miesięcy prowadzą dość poważne remonty w swoim skromnym mieszkaniu w bloku. Jest jeszcze konieczność wymiany okien. Więc jakiś znak wdzięczności dzisiaj okazany naszym Siostrom będzie wielką pomocą w tych zamiarach i pracach. Bóg zapłać.
  2. Spotkanie opłatkowe dla dzieci z Ottonutek, Oazy dzieci Bożych i ministrantów – jutro tj poniedziałek o g. 16.oo na Ośrodku Szkolno – Wychowawczym. Bardzo zapraszamy
  3. Parafialna Rodzina Radia Maryja zaprasza w najbliższą środę na g. 9.oo – Msza św, adoracja Najświętszego sakr, Różaniec i spotkanie członków wspólnoty i sympatyków Koła.
  4. Trwa wizyta kolędowa w naszej Parafii. Program kolędy na tydzień…
  5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia – serdeczne pozdrowienia i życzenia.