OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 niedz 27.01.2019

1. Zakończyliśmy wizytę kolędowa w parafii. Na kolędzie chodziło o to aby wspólnie pomodlić się, spotkać sie z kapłanem i przyjąć błogosławieństwo Boże dla domu i rodziny na cały rok. Tak wielu – – w naszej parafii pragnie tego Bożego błogosławieństwa i daje świadectwo wiary i swej przynależności do Kościoła Chrystusowego nie tylko przecież przez przyjecie kapłana po kolędzie ale przez życie religijne, chrześcijańskie – Boże. Było wiele pięknych spotkań, wiele serdeczności i pięknej gościnności. Wiele przykładów budującego świadectwa wiary, przyjęcia cierpienia, choroby, krzyża.

Bardzo serdecznie dziękujemy za to – dziękujemy z przyjęcie nas księży. Dziękujemy za ofiary i gościnność. W najbliższą niedz w ramach sprawozdania rocznego – zostanie podane trochę więcej informacji także o przebiegu kolędy w naszej Parafii.

2. We czwartek Godzina Święta o g. 17.oo – Straż Honorowa NSP Jezusa.

3. W Pierwszy Piątek miesiąca – jeśli chodzi o chorych to będą mieć odwiedziny według ustaleń jakie każdy z księży podał swoim chorym. Ks prob odwiedzi swoich Chorych 08 lutego.

Po południu w Pierwszy Piątek – spowiedź i o g. 18.oo – Msza św wynagradzająca NSPJ

4. Sobota 02 lutego to najpierw – Święto Ofiarowania Pańskiego Msze sw z poświeceniem świec: o g. 6.30; 9.oo, i 18.oo.

W Polsce kończy sie okres śpiewania kolęd i dekorowania świątyń sceną Szopki Betlejemskiej, Jeszcze raz chcę najserdeczniej podziękować tym osobom które w tym roku przygotowały taką piękną Świąteczną dekorację – Szopkę, choinki, wystrój świątyni.

W sobotę demontaż dekoracji od g. 10.oo

5. Z racji na Pierwszą Sobotę – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o g. 17.oo czuwanie modlitewne, Wymiana tajemnic, Różaniec. Na Mszy sw wieczornej – szczególna modlitwa za dzieci i młodzież za których Rodzice odmawiają nieustający Różaniec.

6. Ks Przemek zabiera pelny autokar dzieci na Ferie zimowe w górach. Polecamy ich przejazd i pobyt modlitwie parafian – o szczęśliwy czas wakacji z Bogiem.

7. Dzisiejszy tygodnik „Gość niedzielny” ze świetnym filmem „Bóg nie umarł 2”.

Jest jeszcze kilka numerów Niedzieli z artykułem o Misjach u stóp Krzyża w naszej Parafii.