OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZ ADWENTU – 03.12.2017

1. ADWENTOWE REKOLEKCJE PARAFIALNE !!! Rozpoczynamy je już dzisiaj na każdej Mszy św nauka rekolekcyjna. Prowadzi je ks Robert Gnych – prob ze Starego Przylepu. Przyjmujemy Ks Rekolekcjonistę serdecznie witamy w naszej parafii i świątyni i prosimy o poprowadzenie nas Drogami Adwentowych ćwiczeń przed Świętami Bożego Narodz. Wszystkich Parafian i Gości serdecznie prosimy o przyjęcie daru Rekolekcyjnych ćwiczeń adwentowych a zatem o obecność na naukach rekolekcyjnych: poniedz, wtorek i środa – na Mszach św: 6.oo; 9.oo i 18.oo

Spowiedź rekolekcyjna w poniedz i wtorek od g 17.oo do 19.oo. środa od g. 16.oo

Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na g. 17.30

2. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach:

  • Parafialne – codziennie rano o godz. 6.00,

  • Śpiew Godzinek ku czci matki Bożej od g. 5.40

  • Roraty dla dzieci – środy godz 17.oo i piątki – 6.oo !

  • dla Uczniów Gimnazjum – wtorki – g. 6.00 !

  • dla Młodzieży – soboty – godz. 6.oo

3. W piątek 08 grudnia piękna Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw Marii Panny. Zachęcamy gorąco do przeżycia z wiarą tej Uroczystości przez udział we Mszy św: 6.oo; 9.oo i szczególnie zapraszamy na g. 18.oo – będzie poświecenie Obrazu Matki Bożej i instalacja Obrazu w Kaplicy Wieczystej Adoracji.

4. Od najbliższej niedz rusza akcja Parafialnego Zespołu „Caritas” i Młodzieżowego Woluntariatu – „Wigilijne Dzieło Świątecznej Pomocy Dzieciom” – sprzedaż świec, kartek świątecznych, Opłatków wigilijnych – możliwość wsparcia na święta ubogich.

5. W najbliższy piątek i sobota Caritas wraz z Woluntariatem Młodzieżowym przeprowadzą w sklepach zbiórkę żywności dla ubogich.

Od przyszłej niedzieli także będzie można otrzymać poświęcony Wigilijny Opłatek . Wszystkie datki z Opłatka niech będą zasileniem Funduszu Budowy nowych organów w naszej świątyni

Będą też wystawione anioły z imionami dzieci, dla których to można zrobić paczkę świąteczną i przynieść ja do Caritasu.

6. Film w Pyrzyckim kinie: „Sprawa Chrystusa” w dniach 16 i 17 grud tj sob i niedz g. 15.oo. Dzisiaj trzeba by się wpisać na listę i wpłacić na bilet kwotę 12 zł. Przy wyjściu z prawej strony jest prowadzona lista na film.

7. W najbliższą sob 09 grudnia w salkach mierzenie dzieci przed uszyciem komunijnej alby. g 10.oo Chłopcy z 3 abcde, o 10.45 z klas 3fghi. o 11.3o dziewczynki klasy 3abcde i o 11.45 z klas 3fghi

8. Pielgrzymka do Medjugorie i na Bałkany – wrzesień 2018 r. szczegóły na tablicy ogłoszeń. Spotkanie organizacyjne – za dwa tygodnie tj 17 grudnia niedziela po Sumie czyli o g. 13.oo

9. W Kaplicy Wieczystej Adoracji już uruchomiliśmy ogrzewanie – są zatem znakomite warunki do modlitwy !!! zapraszamy w ten adwentowy czas – aby korzystać z tej tak cennej zbawczej dla nas Obecności Chrystusa Pana w Najśw Sakramencie !!! Kaplica czynna codziennie od g. 9.30 do 18.oo.