OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 32 NIEDZ. – 12. 11. 2017

1. Serdeczne podziękowanie dla Ks Wiesława Wójcika – Dyrektora Instytutu Duszpasterstwa Emigracyjnego w Poznaniu – za głoszone Słowo Boże i za te troskę o naszych emigrantów w świecie.

2. Dzisiaj na wieczornej Mszy św rozpoczynamy serię spotkań i konferencji przygotowujących do Sakr małż – bardzo na nie zapraszamy.

3. Prosimy dziś po Mszy św jeszcze o przysłowiową „złotówkę” na pomoc dla prześladowanych chrześcijan, którzy w tylu miejscach świata cierpią i giną za swoją wiarę. Tę zbiórkę przeprowadza Parafialny Zespół Caritas i Woluntariat Młodzieżowy.

Także za tydzień papież Franciszek ogłosił dzień solidarności z ubogimi.

4. Dzisiaj po południu:

  • Nabożeństwo Różańcowe na cmentarzu o g. 15.oo

  • WYPOMINKI – w kościele o g. 17.3o

5. Zmarł ojciec ks Waldemara Pozlewicza – naszego rodaka z Pyrzyc. Msza sw pogrzebowa w naszym kościele jutro o g. 11.oo. Zachęcamy do udziału.

6. Jutro konferencja dla Rodziców dzieci przed Pierwszą Komunia św wieczorem o g. 18.45.

7. Narada Parafialnego Zespołu Caritas – we środę po Mszy św wieczornej.

8. Można dzisiaj pobrać BLANKIETY na WYPOMINKI Roczne. bardzo zachęcamy do takiej formy pamięci o swoich zmarłych – składa się na to za nich 60 Mszy św. w ciągu roku. Jest to swoista forma budowania dla naszych zmarłych mostów do nieba.

9. W sobotę wspomnienie błog Karoliny Kózkówny – patronki KSM i młodzieży polskiej

10. Dzisiejszy tygodnik „Gość niedzielny” bardzo ważny i ciekawy.

11. Wszystkim obchodzącym swoje Imieniny, Urodziny, Rocznice i inne świąteczne okoliczności – ślemy serdeczne pozdrowienie i błogosławieństwo.