OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 32 NIEDZ. – 05. 11. 2017

1. Dzisiaj po południu:

> na Cmentarzu o g. 15.ooModlitwa Różańcowa.

> po Różańcu będzie poświęcenia nowych nagrobków.

> w kościele – Nabożeństwo Wypominkowe o g. 17.3o

2. We środę Parafialna Rodzina radia Maryja zaprasza na godz 17tą do kaplicy na adorację a następ na modlitwę różańcową i wieczorna Msze św.

3. W tym tygodniu – 11 listopada – sw Marcina – jest to dzień Imienin naszego ks Marcina Ossolińskiego – Msza św imieninowa – 10 listop tj piątek g. 18.oo – najserdeczniej zapraszamy.

4. W sobotę – 11 Listopada – 99 Rocznica Odzyskania Niepodległości Polski. Przede wszystkim zapraszamy do modlitwy za Ojczyznę – Msze sw za Ojczyznę o g. 10.00.

Następnie władze Miasta organizują Przemarsz pod Pomnik Pamięci i składanie wiązanek kwiatów

Natomiast po południu w Święto Niepodległości w sali rekreacyjnej Liceum Ogólnokształcącego odbędzie sie o godz. 17tej Wieczór z Niepodległą – czyli rodzinne świętowanie: śpiewanie pieśni, program artystyczny, projekcje krótkich filmów i poczęstunek.

W dzisiejsza niedz przedstawiciele rady Parafialnej po Mszy sw – przy wyjściu z kościoła – przed ołtarzem Maryjnym – będą przyjmować zgłoszenia do udziału w tym spotkaniu. zachęcamy !.

Prosimy też o wywieszenie flag narodowych.

5. Konferencje dla narzeczonych przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa – już za tydzień tj 12. 11 – na Mszy św o og 18.oo

6. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny, Rocznice czy inne świąteczne OKOLICZNOŚCI przekazujemy serdeczne pozdrowienia i życzenia.