OGŁOSZENIA – I Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2017

OGŁOSZENIA – I Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2017

1.Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.oo. Najserdeczniej zapraszamy !!!

2. Dzisiaj wieczorem o g. 19.oo – uczcimy pamięć Żołnierzy Wyklętych – grupa młodzieży przedstawi Wieczornicę ku Czci tych bohaterów narodowych. zapraszamy serdecznie !!

3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza jutro w poniedz wieczorem na g. 18.oo – Msza św z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie z grzechów

4. Konferencje przygotowujące do Dnia Pierwszej Komunii Świętej – dla dzieci i ich Rodziców – jutro i pojutrze o g. 18.45 – w salkach

5. We środę Po Mszy św wieczornej czyli o 19tej – spotkanie i narada Parafialnego Zespołu Caritas. Wciąż najserdeczniej zachęcamy do włączenia sie w posługę charytatywną Zespołu Caritas – we środe – g. 19ta !!! omówienie na czym to polega, ile czasu by to pochłaniało? Najserdeczniej zapraszamy !!

We środę także spotkanie Zespołu Woluntariatu Młodzieżowego wieczorem o g. 19.oo

6. We środę – Koło Radia Maryja zaprasza na Modlitwę różańcową o g. 17.oo, następnie Msza sw i po niej spotkanie Zespołu Rodziny radia Maryja i sympatyków. Będzie też Omówienie programu Pielgrzymki do Torunia i Lichenia w maju br.

7.W piątek o g. 19.oo posiedzenie rady parafialnej – zapraszam bardzo

Piękny religijny Film „Zerwany kłos” – w kinie Pyrzyckiego Domu Kultury dniu 25 marca tj w sob o g. 19.30 i 26 marca w niedz o g. 18tej – bilety będziemy rozprowadzać w kościele. Bardzo zachęcamy aby wybrać sie na ten film

8. W piątek Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:

> 9.30 – dla Starszych

> 17.00 dla dzieci

> 17.30 Parafialna – ogólna

> 18. 45 dla uczniów Gimnazjum, dla młodzieży

8.Konferencje przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną sie 19tego marca w niedz na Mszy sw o g. 18.oo. Zachęcamy narzeczonych do uczestnictwa.

9. Rekolekcje Parafialne Rekolekcje wielkopostne w formie Misji Fatimskich będą w naszej Parafii: od 26 marca do 02 kwietnia. Prosimy o rozgłaszanie tej wieści, zapraszanie sąsiadów i znajomych i przede wszystkim – o modlitwę w intencji blogosław owoców Misji Fatimskich.

10. PIELGRZYMKI:

> Za tydzień czyli 12 marca – spotkanie organizacyjne przed Pielgrzymką do Ziemi Świętej. To spotkanie po Sumie czyli o g. 11.30

> Za dwa tygodnie tj 19 marca spotkanie organizacyjne w sprawie Pielgrzymki do La Salette we Francji i Całunu Turyńskiego we Włoszech. Także po Sumie o g. 11.30

> za Trzy tygodnie tj 26 marca spotkanie organizacyjne odnośnie Pielgrzymki do Ostrej Bramy w Wilnie.

> Mamy bardzo egzotyczną ofertę dla dzieci i młodzieży – 10 dniowy wyjazd do Barcelony w Hiszpanii: 21 – 31 lipca 2017 r. dla uczestników ponizej 17tego roku życia 1750,-, dla powyzej 17tego roku – 2000,- zł

11. Serdeczne podziękowanie za ciężką pracę przy wiosennych porządkach wokół kościoła. Wczoraj grupa kilku Parafian tych porządków dokonała. a byli to: Andrzej Papis, Damian Błażejewski, Tomasz Szmendziuk, Tomasz Kowalski, Henryk Durka, Tomasz Nowysz, Jacek Misarko

12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia – najserdeczniejsze pozdrowienie i życzenia i dar modlitwy.