XXII Niedziela zwykła – 03. 09. 2023 r.

 1. Przeżywamy ostatnia niedzielę wakacyjną. Życzymy wszystkim bezpiecznych powrotów do domu.
 2. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 3. Jutro Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych i za zmarłych Parafian w ostatnim czasie zostanie odprawiona o godz. 18.00.   
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 8.45 i godz. 17.45. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas Nabożeństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii. W zakrystii jest księga intencji na Rok 2024.  
 6. Dzisiaj po Mszy świętej o goz. 12.00 zostanie poświęcony kamień upamiętniający Rotmistrza Witolda Pileckiego.
 7. W najbliższy poniedziałek 4 września o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Pielgrzymów udających się do Grecji. Po Mszy świętej wyjazd na lotnisko do Berlina.
 8. W środę wieczorna Msza Święta będzie odprawiona w intencji Domowego Kościoła. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 będzie miało miejsce święcenie tornistrów. Uroczystość I Komunii Świętej będzie miała miejsce 26 Maja 2024 r.
 10. W najbliższą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 11. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii i

 św. Maurycego – Patrona Naszego Kościoła.

 1. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Helenę Fabiniak i śp. Tadeusza Gramerę. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

 

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz