Święto Przemienienia Pańskiego – 06. 08. 2023 r.

 1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o Niedzielnej i Świątecznej Mszy Świętej.
 2. W niedziele wakacyjne Msze Święte w naszym Kościele sprawujemy o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 20.00. W tygodniu Msze Święte odprawiamy o godz. 6.30 i 18.00.
 3. Jutro Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z wypominek rocznych i zmarłych w Parafian ostatnim zassie.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45. Prosimy o wypisywanie na kartkach próśb i podziękowań, które przedstawimy Matce Bożej podczas Nabożeństwa. O godz. 17.00 rozpocznie się Różaniec a o godz. 18.00 Msza Święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.
 5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.   
 6. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 7. W najbliższą sobotę podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpoczynamy przygotowanie do Odpustu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Do owocnego przeżycia odpustu przygotowywał nas będzie ks. Adam Staszczak TChr.
 8. W najbliższą niedzielę o godz. 19.30 rozpocznie się Różaniec Fatimski. Po nabożeństwie Różańcowym Msza Święta o godz. 20.00. Po Mszy Świętej procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Naszego Kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 9. W najbliższą niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 10. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii i św. Maurycego – Patrona Naszego Kościoła.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Henryka Zgłobickiego. Módlmy się za zmarłego Parafianina: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz