XV Niedziela zwykła – 16. 07. 2023 r.

  1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie Niedzielnej i Świątecznej Mszy Świętej.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę. Zebrane środki w całości przeznaczymy na instrument organowy. Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom tej inwestycji.
  3. W niedziele wakacyjne Msze Święte w naszym Kościele sprawujemy o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 20.00. W tygodniu Msze Święte odprawiamy o godz. 6.30 i 18.00
  4. Jutro Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych będzie odprawiona poza Naszą Parafią.
  5. W najbliższy wtorek w Naszym Kościele będą Wojewódzkie Obchody Dnia Policjanta. Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 10.00 sprawowaną pod przewodnictwem bp. Henryka Wejmana. Po Mszy Świętej Uroczysty Apel i poświęcenie Nowej Komendy Policji w Pyrzycach.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45. Prosimy o wypisywanie na kartkach próśb i podziękowań, które przedstawimy Matce Bożej podczas Nabożeństwa.
  7. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
  8. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii i św. Maurycego – Patrona Naszego Kościoła.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp.: Janinę Bodys, Janinę Grądziel, Lechosława Jeziornego, Czesława Szajnowskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz