XIII Niedziela zwykła – 02. 07. 2023 r.

  1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie Niedzielnej i Świątecznej Mszy Świętej.
  2. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
  3. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  4. Od dzisiejszej niedzieli 2 lipca wprowadzony zostaje wakacyjny porządek Mszy Świętych. W niedziele Msze Święte w naszym Kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 20.00. W tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 6.30 i 18.00.
  5. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 na terenie przykościelnym będzie miał miejsce Jarmark Świętego Ottona przygotowany przez Stowarzyszenie Inicjatywę Ziemi Pyrzyckiej i Naszą Parafię. Podczas Jarmarku będzie można zjeść kiełbasę z grilla oraz ciasto. Cały dochód z Jarmarku będzie przeznaczony na Nasze Pyrzyckie Organy. Serdecznie zapraszam do udziału w Jarmarku.
  6. W tym tygodniu będziemy przeżywali I Czwartek i I Piątek miesiąca. Nabożeństwo Godziny świętej w czwartek o godz. 17.00. W piątek spowiedź przed Mszą Świętą od godz. 6.15 i po południu od godz. 17.00.
  7. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii i św. Maurycego – Patrona Naszego Kościoła.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Danutę Rydzyńską, śp. Krystynę Witkowską, śp. Lidię Matusiak i śp. Andrzeja Bereżańskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz