XII Niedziela zwykła – 25. 06. 2023 r.

  1. Przeżywamy Czerwiec – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Jezusowemu Sercu. Śpiew litanii codziennie o godz. 17.45. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w poniedziałki po Mszy Świętej o godz. 9.00 !!!. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.   
  2. W miniona niedziele na tace inwestycyjną zebraliśmy 10.129 zł. Zebrane środki przeznaczymy na Organy, 15 czerwca zostały poświęcone przez ks. Arcybiskupa Metropolitę Andrzeja Dzięgę. Bóg zapłać złożone ofiary.
  3. Przy wyjściu z Kościoła u ministrantów i lektorów można nabyć prasę katolicką.
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  5. W środę rozpoczniemy Triduum przed odpustem
  6. W zakrystii rozprowadzamy Certyfikaty na budowę organów w Naszym Kościele. Wszystkich Ofiarodawców wpisujemy do Księgi Darczyńców. Bóg zapłać za Waszą życzliwość i ofiarność.
  7. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Ottona i św. Maurycego.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku nikogo odprowadziliśmy śp. Bożenę Łuczak i śp. Andrzeja Dmochowskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

                                                                                                                 Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz