XI Niedziela zwykła – 18. 06. 2023 r.

  1. Przeżywamy Czerwiec – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Jezusowemu Sercu. Śpiew litanii codziennie o godz. 17.45. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w poniedziałki po Mszy Świętej o godz. 9.00 !!!. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.   
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę. Zebrane środki w całości przeznaczymy na instrument organowy, który w miniony czwartek poświęcił i oddał do użytku ks. Arcybiskup. . Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom tej inwestycji.
  3. Przy wyjściu z Kościoła u ministrantów i lektorów można nabyć prasę katolicką.
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  5. Decyzją Przełożonych Naszego Zgromadzenia ks. Maksymilian Ślusarczyk TChr został skierowany do posługi wśród Polaków mieszkających we Francji. Za posługę ks. Maksymiliana w Naszej Parafii podziękujemy dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 10.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. W zakrystii rozprowadzamy Certyfikaty na budowę organów w Naszym Kościele. Wszystkich Ofiarodawców wpisujemy do Księgi Darczyńców. Bóg zapłać za Waszą życzliwość i ofiarność.
  7. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Ottona i św. Maurycego.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku nikogo odprowadziliśmy śp. Bożenę Łuczak i śp. Andrzeja Dmochowskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz