Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21. 05. 2023 r.

  1. Przeżywamy Maj – miesiąc, w którym oddajemy szczególną cześć Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.45. Dzieci swoje Nabożeństwo Majowe mają w piątki o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W miesiącu Maju Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w maju w poniedziałki po Mszy Świętej o godz. 9.00 !!! Jutro Msza Święta za zmarłych z Wypominek Rocznych będzie odprawiona o godz. 9.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Zebrane środki przeznaczymy na intonacje i strojenie Naszych Organów.  
  3. Przy wyjściu z Kościoła u ministrantów i lektorów można nabyć prasę katolicką.
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  5. W zakrystii rozprowadzamy Certyfikaty na budowę organów w Naszym Kościele. Wszystkich Ofiarodawców wpisujemy do Księgi Darczyńców. Bóg zapłać za Waszą życzliwość i ofiarność.
  6. W najbliższą niedzielę będziemy w Naszej Parafii przeżywali Uroczystość I Komunii Świętej. Msze Święte I Komunijne będą odprawiane o godz. 10.30 i o godz. 12.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 13.15.
  7. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Ottona i św. Maurycego. W Naszych modlitwach pamiętajmy o Dzieciach mających przyjąć do Swoich serc po raz pierwszy Pana Jezusa.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Marię Fabisiak i śp. Zdzisława Nawrockiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

 

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz