V Niedziela Wielkanocna – 07. 05. 2023 r.

  1. Przeżywamy Maj – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.45. Dzieci swoje Nabożeństwo Majowe mają w piątki o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W miesiącu Maju Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w maju w poniedziałki po Mszy Świętej o godz. 9.00 !!!
  2. W Naszej Parafii gościmy ks. Mateusza Sochę TChr. Bóg zapłać za wygłoszone Słowo Boże i8 za pomoc duszpasterską.
  3. W ubiegłą niedzielę Klerycy zebrali na Seminarium w Poznaniu 3.609 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.  
  4. W środę o godz. 17.00 Modlitwa Różańcowa dla Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Radia Maryja. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W sobotę 13 Maja będziemy przeżywali Dzień Fatimski. Czuwanie Fatimskie rozpocznie się o godz. 19.30. Po Mszy Świętej o godz. 20.00 procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Naszego Kościoła.
  6. Przy wyjściu z Kościoła u ministrantów i lektorów można nabyć prasę katolicką.
  7. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  8. W kruchcie Kościoła rozprowadzamy Certyfikaty na budowę organów w Naszym Kościele. Wszystkich Ofiarodawców wpisujemy do Księgi Darczyńców. Bóg zapłać za Waszą życzliwość i ofiarność.
  9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Ottona.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Władysława Szpiecha, śp. Ilonę Nowak, śp. Zbigniewa Gutowskiego, śp. Elżbietę Ciesielską i śp. Piotra Dziemaszkiewicza. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz