IV Niedziela Wielkanocna – 30. 04. 2023 r.

  1. Jutro rozpoczynamy Maj – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.45. Dzieci swoje Nabożeństwo Majowe będą miały w piątek o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W miesiącu Maju Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w maju w poniedziałki po Mszy Świętej o godz. 9.00 !!!
  2. W Naszej Parafii gościmy kleryków z Naszego Seminarium w Poznaniu. Bóg zapłać za świadectwo i pomoc duszpasterską. Po każdej Mszy Świętej klerycy zbierają ofiary na utrzymanie Seminarium w Poznaniu. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
  3. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek i w czwartek od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  4. We środę 3 Maja będziemy przeżywali Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 ( Msza Święta w intencji Ojczyzny ) i o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu będziemy przeżywali: I Środę, I Czwartek, I Piątek i I Sobotę Miesiąca. W środę o godz. 18.00 Msza Święta w intencji Domowego Kościoła.  Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek od godz. 17.00, po Mszy świętej o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz ze Wspólnotą Modlitwy i Postu za Kapłanów. W piątek spowiedź od godz. 16.00 dla Dzieci i od godz. 17.00 dla Dorosłych. W sobotę Czuwanie Modlitewne dla członków Żywego Różańca od godz. 17.00 zakończone zmianą tajemnic różańcowych.
  6. W piątek księża będą odwiedzali Chorych.
  7. Parafia organizuje wyjazd do Poznania na Święcenia Kapłańskie w dniu 16 maja. Koszt wyjazdu 100 zł. Szczegóły w zakrystii i u Księży Wikariuszy.
  8. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Ottona.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jana Rutkowskiego, śp. Zbigniewa Zamroczyńskiego, śp. Zofię Wojtasik i śp. Leokadię Wiśniewską. Módlmy się w intencji zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz