III Niedziela Wielkanocna – 23. 04. 2023 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy kolejny raz Niedzielę Biblijną. Niech kontakt z Bożym Słowem będzie dla każdego z Nas okazją do pogłębienia Naszej wiary.
  2. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 10.352 zł Zebrane środki w całości przeznaczymy na Budowę Organów w Naszym Kościele.
  3. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  4. Jutro Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji zmarłych Parafian w ostatnim czasie i za zmarłych z Wypominek Rocznych.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 8.45 i o godz. 17.45. Prosimy na kartkach wypisywać prośby i podziękowania, które przedstawimy Bożej Matce podczas Nabożeństwa.
  6. Parafia organizuje 2 maja Rodzinny Spływ Kajakowy. Wyjazd o godz. 9.00 spod Kościoła własnymi samochodami do Mostna. Spływ do miejscowości Dargomyśl rzeką Myśla. Koszt 80 zł. od osoby. Zapisy i informacje w zakrystii lub u ks. Wikariuszy.
  7. Rozprowadzamy Certyfikaty na Budowę Organów. W każdą niedzielę można je nabyć w Kruchcie Kościoła a w tygodniu w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. Przy okazji nabycia certyfikatu Ofiarodawców wpisujemy do Pamiątkowej Księgi Darczyńców. Bóg zapłać za Waszą życzliwość i Waszą ofiarność.
  8. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętego Ottona i św. Maurycego.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Tadeusza Kulika, śp. Mariana Łabigę, śp. Urszulę Olewicz, śp. Zbigniewa Harasiuka i śp. Romana Cichowicza. Módlmy się w intencji zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz