VI Niedziela zwykła – 12.02.2023 r.

  1. Od dzisiaj rozpoczynamy rozprowadzanie Certyfikatów na Budowę Organów. Każdy certyfikat odpowiada konkretnej piszczałce znajdującej się w instrumencie. Nie ma dwóch takich samych certyfikatów. Certyfikaty są o różnych nominałach 50 zł, 100 zł, 200 zł, 5000 zł i 1000 zł. W każdą niedzielę można je zakupić w Kruchcie Kościoła. W tygodniu w zakrystii i w Biurze Parafialnym. Przy okazji zakupu certyfikatu Darczyńców wpisujemy do Księgi Darczyńców.
  2. Jutro Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta wieczorna będzie odprawiona za zmarłych Parafian w ostatnim czasie i za zmarłych z wypominek rocznych.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 8.45 i o godz. 17.45. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego Nabożeństwa.
  4. Prasę katolicką można nabyć u ministrantów i lektorów.
  5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszale możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.
  6. Jutro Dzieci i Młodzież wraz z opiekunami wyjeżdżają na narty do Bukowiny Tatrzańskiej. Prosimy o modlitwy, by wszyscy wrócili wypoczęci i zdrowi do swoich domów.  
  7. Parafia organizuje od 4 – 11 września Pielgrzymkę samolotową do Grecji – śladami św. Pawła. Nie ma już wolnych miejsc. Można się zapisywać w zakrystii na listę dodatkową.   
  8. Wszystkim Parafianom i obecnym dzisiejszej Mszy Świętej Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz wstawiennictwa Naszych Patronów św. Ottona i św. Maurycego. Wszystkim wypoczywającym na Feriach Zimowych życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Manfreda Chałeckiego. Módlmy się za zmarłego Parafianina: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr

proboszcz