XXXIII Niedziela zwykła – 13. 11. 2022 r.

  1. Przeżywamy Listopad – miesiąc szczególnej modlitwy w intencji zmarłych. Nabożeństwa Wypominkowe codziennie o godz. 17.30. W niedziele miesiąca listopada spotykamy się na Modlitwie Różańcowej na cmentarzu. Początek Różańca o godz. 15.00 przy bramie głównej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który w tym roku jest poświęcony Kościołowi na Ukrainie. Po Każdej Mszy Świętej zbieramy ofiary do puszek na ten cel.
  3. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów  i lektorów.   
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu listopadzie tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  6. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Święto Tytularne Towarzystwa Chrystusowego i Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla. Po każdej Mszy Świętej będziemy zbierali ofiary do puszek na Nasze Seminarium w Poznaniu. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na budowę organów w Naszym Kościele.
  7. Na stolikach przy wyjściu z Kościoła wyłożyliśmy kartki na wypominki roczne. Za zmarłych z wypominek rocznych będziemy się modlili w poniedziałki o godz. 17.30 – od grudnia począwszy.
  8. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Henryka Kitę, śp. Andrzeja Urbanka i śp. Józefę Maciak. Módlmy się za zmarłych Parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz