XXXII Niedziela zwykła – 06.11.2022 r.

  1. Przeżywamy Listopad – miesiąc szczególnej modlitwy w intencji zmarłych. Nabożeństwa Wypominkowe codziennie o godz. 17.30. W niedziela miesiąca listopada spotykamy się na Modlitwie Różańcowej na cmentarzu. Początek Różańca o godz. 15.00 przy bramie głównej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów  i lektorów. Jest do nabycia także nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się.  
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu listopadzie tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  4. W najbliższą środę o godz. 17.00 spotkanie modlitewne Kola Przyjaciół Radia Maryja. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji dzieł związanych z Radiem Maryja i Telewizji Trwam.
  5. W najbliższy piątek będziemy przezywali 104 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 6.30, 9.00, 10.30 ( w intencji Ojczyzny ) i o godz. 18.00. O godz.10.20 będzie odśpiewanie Hymnu i wciągnięcie Flagi na maszt. Przed kościołem będą rozdawane biało-czerwone chorągiewki. Po Mszy Świętej o godz. 10.30 Inicjatywa Ziemia Pyrzycka, Fabryka Dobrego Czasy i Caritas będą rozdawać Rogale Świętomarcińskie.  Na ten Dzień udzielam wszystkim Parafianom i przebywającym na terenie Naszej Parafii Gościom dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę 12 listopada w bibliotece publicznej ( dawniej Kościół Świętego Ducha ) o godz. 17.00 rozpocznie się koncert muzyki polskiej i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
  7. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  8. W najbliższą niedziele będziemy obchodzili Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który w tym roku jest poświęcony Kościołowi na Ukrainie. Po Każdej Mszy Świętej będziemy zbierali ofiary do puszek na ten cel.
  9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Tadeusza Zimonia, śp. Henrykę Frymus, śp. Zenona Góreckiego, śp. Jana Wychowałka i śp. Henryka Kitę. Módlmy się za zmarłych Parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz