XXXI Niedziela zwykła – 30.10.2022 r.

 1. Serdecznie witamy w Naszej Wspólnocie Parafialnej ks. Józefa Przekopa TChr. Ks. Józef podjął obowiązki Rezydenta. Życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz owocnej pracy wśród Nas.
 2. W Naszej Parafii gościmy ks. Tomasza Mikulaka TChr. Bóg zapłać za głoszone Boże Słowo i za posługę duszpasterską. Cieszymy się także z obecności diakona Grzegorza i kleryka Krystiana. Dziękuję za pomoc w Parafii.
 3. Jutro ostatnie w tym roku Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30.
 4. W minioną niedzielę na Misje zebraliśmy 1.024 zł. Zebrane środki przeznaczymy na potrzeby Misjonarzy i Misjonarek. Bóg zapłać za wasze ofiary.
 5. Na ławkach przy wyjściu z Kościoła wyłożyliśmy kartki na Wypominki Listopadowe. Bardzo proszę aby czytelnie wypisać imiona i nazwiska osób za które będziemy się modlili w miesiącu Listopadzie.
 6. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów  i lektorów. Jest do nabycia także nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się.  
 7. Jutro Nabożeństwo Wypominkowe po Mszy świętej o godz. 9.00. Wieczorna Msza Święta zostanie odprawiona  za zmarłych  Parafian w ostatnim czasie.   
 8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu listopadzie tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 9. W dzisiejszą niedzielę 30 października Młodzież z KSM rozprowadza znicze w Kościele.          31 października i 1 listopada Młodzież będzie sprzedawała  znicze na  Zachęcamy do zakupu zniczy u Naszej Młodzieży.
 10. 31 października w auli Liceum Ogólnokształcącego Pyrzycach od godz. 17.00 rozpocznie się Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Prosimy o przebranie się za ulubionego świętego. Bilet wstępu 5 zł. Przewidziane są liczne atrakcje, gry i zabawy.
 11. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada ( wtorek ) Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.30 – na cmentarzu ( koło kaplicy ) i o godz. 18.00. O godz. 12.00 od bramy głównej cmentarza rozpoczniemy Nabożeństwo Żałobne. Po nabożeństwie Msza Święta. Przy wejściu na cmentarz będą stali klerycy, u których będzie można złożyć wypominki.
 12. 1 listopada Msza Święta w Rzepnowie o godz. 9.00 po Mszy świętej nabożeństwo żałobne na cmentarzu. Msza Święta na cmentarzu w Okunicy o godz. 9.00 a w Stróżewie o godz. 9.00.
 13. W środę będziemy przeżywali Dzień Zaduszny. Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 6.30, 9.00, 12.00 i o godz. 18.00. Nabożeństwo Wypominkowe w miesiącu Listopadzie o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 14. W tym tygodniu będziemy przeżywali I środę, I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. W środę o godz. 18.00 Msza Święta w intencji Domowego Kościoła a po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Domowego Kościoła. W Czwartek o godz. 17.00 Nabożeństwo Godziny Świętej. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych i w intencji Wspólnoty Złotej Róży. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Modlitwy i Postu za Kapłanów. W piątek Spowiedź dla Dzieci od godz. 16.00 a dla Dorosłych od godz. 17.00. W sobotę Czuwanie Różańcowe od godz. 17.00. Wypominki od godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 15. W piątek Księża będą odwiedzali chorych.
 16. W niedziele listopada będziemy odmawiali na cmentarzu Różaniec za zmarłych. Początek modlitwy o godz. 15.00 przy bramie głównej.
 17. Biuro Parafialne czynne w poniedziałek i w czwartek od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii. We wtorek i w środę Biuro Parafialne nieczynne.!!!!
 18. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 19. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Jana Koniecznego i śp. Waldemara Zimonia. Módlmy się za zmarłych Parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie

                                                                                                                 Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz