XXVIII Niedziela zwykła – 09. 10. 2022 r.

 1. Przeżywamy Październik – miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie w Naszym Kościele o godz. 17.30. Dzieci swoje Nabożeństwo Różańcowe mają w piątki o godz. 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 3. Jutro nabożeństwo wypominkowe po Mszy Świętej o godz. 9.00. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana z zmarłych Parafian w ostatnim czasie a Msza Święta intencji zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych zostanie odprawiona o godz. 9.00.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę tylko!!! o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas nabożeństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W tym tygodniu będziemy obchodzili II Środę Miesiąca. O godz. 17.00 Różaniec dla Koła Przyjaciół Radia Maryja, wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji wszystkich dzieł związanych z Radiem Maryja. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.
 6. W czwartek będziemy obchodzili Dzień Fatimski. Msza Święta wieczorna o godz. 20.00. Po Mszy Świętej procesja z figurką Matki Bożej wokół Naszego Kościoła. O godz. 19.30 rozpocznie się Różaniec Fatimski. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00.
 7. W najbliższy piątek będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy wszystkich Nauczycieli i Wychowawców na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie na plebani.
 8. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 9. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej będziemy zbierali ofiary do puszek na stypendia dla Dzieci Młodzieży pochodzących z ubogich Rodzin. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na trwające inwestycje w Naszej Parafii. Za Wasze ofiary serdecznie dziękujemy.
 10. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. . Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz