XXVII Niedziela zwykła – 02.10.2022 r.

 1. Wczoraj rozpoczęliśmy Październik – miesiąc Modlitwy Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie w Naszym Kościele o godz. 17.30. Dzieci swoje Nabożeństwo Różańcowe będą miały w piątki o godz. 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. W Naszej Parafii serdecznie witamy ks. Sebastiana Sawiereja TChr. – Duszpasterza Powołań w Naszym Zgromadzeniu. Bóg zapłać za wygłoszone Boże Słowo i posługę duszpasterską.
 3. W minioną niedzielę na hospicja zebraliśmy 1.345 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 4. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 5. Jutro nabożeństwo wypominkowe po Mszy Świętej o godz. 9.00. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana z zmarłych Parafian w ostatnim czasie a Msza Święta intencji zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych zostanie odprawiona o godz. 9.00.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas nabożeństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W tym tygodniu będziemy obchodzili I Wtorek, I Środę, I Czwartek i I Piątek Miesiąca. We wtorek Msza Święta o godz. 18.00 w intencji Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. W środę Msza Święta wieczorna w intencji Wspólnoty Domowego Kościoła i po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu, W czwartek Nabożeństwo Godziny Świętej od godz. 17.00, wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych oraz w intencji Wspólnoty Modlitwy i Postu za Kapłanów. Po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Złotej Róży. W piątek okazja do spowiedzi przed każdą Mszą Świętą. Spowiedź dla Dzieci od godz. 16.00 i od godz. 17.00 dla Dorosłych.
 8. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 9. W zakrystii są do odebrania formularze zgłoszeniowe do bierzmowania. Spotkanie dla Rodziców kandydatów do Bierzmowania będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 10. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Sylwestra Tylmanowskiego, śp. Jadwigę Kraśniańską i śp. Irenę Młodojewską. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie ….

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz