XX Niedziela zwykła – 14. 08. 2022 r.

  1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Niech to będzie czas wypoczynku, w którym nie zabraknie miejsca dla Pana Boga. Pamiętajmy o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
  2. Dzisiaj ks. Maksymilian obchodzi imieniny. Swoją wdzięczność za posługę ks. Maksymiliana w Naszej Parafii okażemy podczas Mszy Świętej o godz. 10.30. zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
  4. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  5. Jutro będziemy przezywali Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Msze Święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę wakacyjną. Uroczysta Suma Odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Kazania odpustowe wygłosi ksiądz Grzegorz Kurzaj SCJ. Bardzo proszę przygotować sztandary i feretrony na procesję Eucharystyczną.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas Nabożeństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Biuro Parafialne czynne od wtorku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
  8. W najbliższą niedzielę ofiary zebrane na tacę przeznaczymy na trwające remonty w Naszej Parafii. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
  9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisława Ciesielskiego. Módlmy się za zmarłego Parafianina: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz