XVIII Niedziela zwykła – 31. 07. 2022 r.

 1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Niech to będzie czas wypoczynku, w którym nie zabraknie miejsca dla Pana Boga. Pamiętajmy o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
 2. W tym tygodniu będziemy przeżywali I czwartek, I Piątek, I Sobotę Miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek od godz. 17.00. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę wyjątkowo Nabożeństwo Różańcowe po Mszy Świętej wieczornej. ( ślub ). Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 3. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 4. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbierane są ofiary na leczenie Chorego Oskara. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 5. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie odprawiona za zmarłych z Wypominek Rocznych.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
 8. W miesiącu lipcu i w sierpniu obowiązuje wakacyjnych porządek Mszy Świętych. W niedziele Msze Święte w naszym Kościele są sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 20.00. W dni powszednie Msze Święte są sprawowane o godz. 6.30 i 18.00.
 9. W sobotę 6 sierpnia będzie miała miejsce Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Brzeskiej. Pielgrzymkę organizuje wspólnota Krokus z Pyrzyc. Początek Pielgrzymki w Kościele o godz. 13.30. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Pielgrzymce.
 10. Koło Przyjaciół Rodziny Radia Maryja organizuje 6 sierpnia Pielgrzymkę do Torunia. Wyjazd w sobotę rano o godz. 7.30 powrót około 3 w nocy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Chętnych prosimy o kontakt z Panem Kazimierzem.
 11. Przy filarze na którym wisi obraz Matki Boskiej Nieustającej Pomocy znajduje się skrzynka do której można składać kartki z intencjami do Matki Bożej. Intencje będą przedstawiane podczas każdego Nabożeństwa.
 12. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 13. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jana Królikowskiego i śp. Stefana Prilla. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz