V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022 r.

 1. Przeżywamy Maj – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.45. Dzieci w tym tygodniu swoje Nabożeństwo Majowe będą miały we wtorek o godz. 16.45. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W miesiącu Maju Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w maju w poniedziałki po Mszy Świętej o godz. 9.00 !!  
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Zebrane środki przeznaczymy na inwestycje parafialne.
 3. W czwartek przybyła do Naszej Parafii Siostra Katarzyna, która objęła obowiązki Zakrystianki. Życzymy Siostrze Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na czas posługi w Naszej Parafii.
 4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
 5. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas w minioną niedzielę zebrali do puszek 2.000 zł. Zebrane środki będą przeznaczone na zrobienie paczek dla Mieszkańców Ukrainy. Bóg zapłać za Wasze dobre serce.
 6. W najbliższy wtorek w Bazylice Archikatedralnej w Poznaniu odbędą się Święcenia Prezbiteratu i Święcenia Diakonatu. W naszych modlitwach pamiętajmy o nowych Kapłanach i Diakonach.
 7. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u Ministrantów i Lektorów.
 8. Nasza Parafia organizuje w dniach 2-8 października Samolotową Pielgrzymkę do Fatimy. Koszt wyjazdu 3.990 zł. Szczegółowy program Pielgrzymki jest wywieszony w gablotach. Zapisy w zakrystii.
 9. W dzisiejszą niedzielę w Przychodni Eskulap w Pyrzycach od godz. 10.00-18.00 będą miały miejsce bezpłatne badania lekarskie dotyczące nowotworu skóry. Szczegóły na plakacie przed Kościołem.  
 10. Zapraszamy dzisiaj na Modlitwę Różańcową ulicami Naszego Miasta. Początek modlitwy w Kościele o godz. 16.00.
 11. Parafia organizuje 18 czerwca wyjazd dla dzieci na Górę Tabor Junior do Marianowa. Wyjazd o godz. 8.00 i powrót około godz. 16.00. Koszt 100 zł. Zapisy i więcej informacji na temat wyjazdu w zakrystii, u ks. Maksymiliana i u Sióstr. Zaliczka 20 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 31 maja.
 12. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Naszego Patrona – św. Ottona.
 13. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Alicję Wojtyczkę, śp. Zofię Ogłoza, śp. Janinę Sarnat, śp. Irenę Baran i śp. Lucjana Więckowskiego. Módlmy się w intencji zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz