IV Niedziela Wielkanocna 08.05.2022 r.

 1. Przeżywamy Maj – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.45. Dzieci w tym tygodniu swoje Nabożeństwo Majowe będą miały we wtorek o godz. 16.45. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W miesiącu Maju Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w maju w poniedziałki po Mszy Świętej o godz. 9.00 !!!
 2. W minioną niedzielę Klerycy zebrali na Seminarium w Poznaniu 3.500 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.  
 3. W najbliższą środę o godz. 17.00 spotkanie modlitewne Koła Przyjaciół Radia Maryja. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji wszystkich dzieł związanych z radiem Maryja.  
 4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
 5. Dzisiaj Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas po każdej Mszy Świętej zbierają ofiary do puszek. Zebrane środki będą przeznaczone na zrobienie paczek dla Mieszkańców Ukrainy. Bóg zapłać za Wasze dobre serce.
 6. W dzisiejszą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie miało miejsce spotkanie dla Rodziców Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
 7. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u Ministrantów i Lektorów. Gość Niedzielny z płytą CD na której jest tekst Biblii.
 8. Nasza Parafia organizuje w dniach 2-8 października Samolotową Pielgrzymkę do Fatimy. Koszt wyjazdu 3.990 zł. Szczegółowy program Pielgrzymki jest wywieszony w gablotach. Zapisy w zakrystii.
 9. W piątek 13 maja będziemy przeżywali kolejną rocznice Objawień Fatimskich. Zapraszamy na Czuwanie Fatimskie, które rozpoczniemy o godz. 19.30. O godz. 20.00 rozpoczniemy Mszę Świętą po Mszy procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Naszego Kościoła. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00 !!!
 10. W najbliższą niedzielę zebrane środki na tacę przeznaczymy na inwestycje w Naszej Parafii. Bóg zapłać za waszą ofiarność.
 11. W przyszłą niedzielę 15 maja w Przychodni Eskulap w Pyrzycach od godz. 10.00-18.00 będą miały miejsce bezpłatne badania lekarskie.
 12. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Modlitwę Różańcową ulicami Naszego Miasta. Początek modlitwy w Kościele o godz. 16.00.
 13. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Naszego Patrona – św. Ottona.
 14. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jerzego Kudrewicza, śp. Kazimierza Siepkę, śp. Jana Tamborskiego, śp. Stanisława Płocha i śp. Czesława Jasiochę. Módlmy się w intencji zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz