VII Niedziela Zwykła – 20. 02. 2022 r.

  1. W Naszej Parafii rozpoczęliśmy prace związane z przebudową empory muzycznej, na której będą budowane organy zakupione kilka lat temu w Berlinie. Bardzo proszę o modlitwę, by przedsięwzięcie które w minionym tygodniu rozpoczęliśmy zostało szczęśliwie ukończone.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na budowę instrumentu organowego w Naszym Kościele.
  3. Jutro Nabożeństwo z Wypominek Rocznych o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z Wypominek Rocznych będzie sprawowana o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.45 i o godz. 17.45.
  5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje Mszalne możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  6. Prasę katolicką można nabyć i Ministrantów i Lektorów.
  7. W soboty Wielkiego Postu o godz. 19.00 w Kaplicy Wieczystej Adoracji będą miały miejsce Nauki Przedślubne dla wszystkich przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Serdecznie zapraszam na nauki wszystkich zainteresowanych. Pierwsza nauka odbędzie się 5 marca.
  8. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie imieniny, urodziny i inne Uroczystości Rodzinne składamy serdeczne życzenia: Niech Pan Bóg Wam błogosławi, Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką i święty Otton wstawia się za Nami.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Kazimierę Kruszyńską, śp. Piotra Baryluka i śp. Janinę Górecką. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                                                                                 Ks. Piotr Kurzaj TChr

proboszcz