V Niedziela Zwykła – 06.02.2022 r.

  1. W Naszej Parafii gościmy ks. Grzegorza Kurzaja SCJ. Bóg zapłać za głoszone Boże Słowo i posługę duszpasterską.
  2. Dzieci i młodzież szkół średnich przeżywają ferie zimowe. Życzymy wszystkim odpoczywającym bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do swoich domów.
  3. Jutro Nabożeństwo z Wypominek Rocznych o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z Wypominek Rocznych będzie sprawowana o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.45 i o godz. 17.45.
  5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje Mszalne możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  6. Prasę katolicką można nabyć i Ministrantów i Lektorów.
  7. W najbliższą niedzielę będziemy gościli zespół Ad Dei Gloriam z Mińska na Białorusi. Po Każdej Mszy Świętej Członkowie Zespołu będą sprzedawali Płyty CD.
  8. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie imieniny, urodziny i inne Uroczystości Rodzinne składamy serdeczne życzenia: Niech Pan Bóg Wam błogosławi, Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką i święty Otton wstawia się za Nami.  
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jerzego Łąckiego śp. Stefana Słonia i śp. Juliana Duńskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                                                                                Ks. Piotr Kurzaj TChr

proboszcz