III Niedziela Zwykła – 23.01.2022 r.

  1. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 7.003zł. Zebrane środki przeznaczymy na inwestycje w Naszej Parafii.
  2. Jutro Nabożeństwo z Wypominek Rocznych o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z Wypominek Rocznych będzie sprawowana o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.45 i o godz. 17.45.
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje Mszalne możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  5. Prasę katolicką można nabyć i Ministrantów i Lektorów.
  6. Parafia organizuje w ferie zimowe półkolonie dla dzieci w dniach od 7 lutego do 9 lutego. Będą to wyjazdy: na lodowisko do Gorzowa Wielkopolskiego, na kręgle do Stargardu i na ścianę wspinaczkową do Szczecina. Koszt udziału w jednym to około 100 zł. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  7. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie imieniny, urodziny i inne Uroczystości Rodzinne składamy serdeczne życzenia: Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją matczyną opieką.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jana Osajdę, śp. Teresę Skorulską i śp. Mariana Różalskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian; wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                                                                                       Ks. Piotr Kurzaj TChr

proboszcz