XXXII Niedziela zwykła – 07.11.2021 r.

 1. Przeżywamy Listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 17.30. W niedziele listopada spotykamy się na cmentarzu na modlitwie różańcowej. Początek Różańca o godz. 15.00. 
 2. Prasę katolicką można nabyć u ministrantów i lektorów.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu listopadzie tylko o godz. 8.45.
 4. Przez cały miesiąc Listopad można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki odpustu to: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa
  w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego. Każdego dnia oktawy można uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego.
 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 17.30. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.   
 6. W najbliższy czwartek będziemy przeżywali 103 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 11.00. Pozostałe Msze Święte będą odprawione o godz. 6.30, 9.00, i o godz. 18.00. Zapraszam do wspólnej
 7. 11 listopada w Naszym Kościele o godz. 10.30 będzie Program Patriotyczny wykonany przez dzieci i młodzież z Naszej Parafii. Zapraszam do obejrzenia tego widowiska.
 8. W tym tygodniu Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do środy od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. W czwartek Biuro Parafialne będzie nieczynne. Intencje Mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.   
 9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Andrzeja Lewandowskiego i śp. Józefa Sienko. Módlmy się za zmarłych Parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

                                                                                                                

                                                                                                                 Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz