XXXI Niedziela zwykła – 31.10.2021 r.

 1. W Naszej Parafii gościmy ks. Macieja Szmuca – Dyrektora Szczecińskiego Caritasu. Za głoszone Słowo Boże i posługę duszpasterską bardzo serdecznie dziękuję.
 2. W minioną niedzielę na misje zebraliśmy 1.542 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.  
 3. Przy wyjściu z Kościoła znajdują się kartki na Wypominki Listopadowe. Proszę aby czytelnie wypisać imiona i nazwiska osób za które będziemy się modlili w miesiącu Listopadzie. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 17.30.   
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu listopadzie tylko o godz. 8.45.
 5. Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działająca przy Naszej Parafii w dzisiejszą niedzielę i jutro na cmentarzu będzie sprzedawała znicze. Prosimy o kupowanie zniczy u młodzieży a środki przy tej okazji zebrane wspomogą działalność KSM w Naszej Parafii.
 6. W dzisiejszą niedzielę gościmy Siostry Miłosierdzia z Myśliborza, które rozprowadzają kalendarze na Nowy Rok. Zebrane środki będą przeznaczone na działalność Zakonu.
 7. W zakrystii są do odbioru zdjęcia z pielgrzymki do Rumunii.
 8. Dzisiaj w auli Ośrodka Szkolno-Wychowawczego od godz. 17.00-20.00 będzie miał miejsce Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Prosimy o przebranie się za ulubionego świętego. Bilet wstępu 5 zł. Przewidziane są liczne atrakcje, gry i zabawy.
 9. Jutro będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.30 – na cmentarzu ( koło kaplicy ) i o godz. 18.00. O godz. 12.00 od bramy głównej cmentarza rozpoczniemy Nabożeństwo Żałobne. Po nabożeństwie Msza Święta. Przy wejściu na cmentarz będą stali klerycy, u których będzie można złożyć wypominki. Wieczorem o godz. 20.00 na cmentarzu Różaniec za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. We wtorek będziemy przeżywali Dzień Zaduszny. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 6.30, 9.00, 12.00 i o godz. 18.00.
 11. 1 listopada Msza Święta w Rzepnowie o godz. 9.00 po Mszy świętej nabożeństwo żałobne na cmentarzu. Msza Święta na cmentarzu w Okunicy o godz. 10.00 a w Stróżewie o godz. 12.00.
 12. 1 listopada harcerze przy wejściach na cmentarz będą rozprowadzać pudełka zapałek. Przy tej okazji zebrane środki będą przeznaczone na ich działalność statutową.
 13. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki odpustu to: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa
  w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego. Każdego dnia oktawy można uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego.
 14. W środę podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy się modlili w intencji Domowego Kościoła.
 15. W tym tygodniu będziemy przeżywali I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek od. godz. 17.00 i od. godz. 17.30 wypominki. W piątek Msza Święta dla Dzieci o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00 dla Dzieci a od godz. 17.00 – dla dorosłych. Księża będą odwiedzali Chorych. W sobotę Nabożeństwo Różańcowe i od 17.30 wypominki od godz. 17.00. Po różańcu zmiana tajemnic różańcowych i Msza Święta. 
 16. W tym tygodniu Biuro Parafialne czynne w środę i w czwartek od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  W poniedziałek i we wtorek – Dzień Zaduszny biuro nieczynne.  
 17. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 18. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Ryszarda Sierakowskiego, śp. Elżbietę Więckowską i śp. Wojciecha Muszyńskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie..

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz