XXX Niedziela zwykła – 24.10.2021 r.

Przeżywamy Październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe w Naszym Kościele codziennie o godz. 17.30. dzieci swoje Nabożeństwa różańcowe mają we wtorki i w piątki o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

 1. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 9.024 zł. Zebrane środki przeznaczymy na trwające inwestycje w Naszej Parafii.
 2. Na ławkach przy wyjściu z Kościoła wyłożyliśmy kartki na Wypominki Listopadowe. Bardzo proszę aby czytelnie wypisać imiona i nazwiska osób za które będziemy się modlili w miesiącu Listopadzie.
 3. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów  i lektorów. Jest do nabycia także nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się.  
 4. Jutro Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych  z wypominek rocznych zostanie odprawiona o godz. 18.00.
 5. Katecheza dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich Rodziców będzie miała miejsce 26 października o godz. 16.00 dla uczniów ze Szkoły na ul. Rejtana i klasy III A ze szkoły przy ul. Poznańskiej. Katecheza dla Dzieci z klas B,C i pozostałych będzie miała miejsce 28 października o godz. 16.00. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu październiku tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 7. Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działająca przy Naszej Parafii w dzisiejszą niedzielę i w najbliższą będzie sprzedawała znicze. Prosimy o kupowanie zniczy u młodzieży a środki przy tej okazji zebrane wspomogą działalność KSM w Naszej Parafii. Przedstawiciele Młodzieży mają także puszki do których można złożyć ofiarę na potrzeby Misji i Misjonarzy. Bóg zapłać za wasze ofiary. 
 8. W najbliższą niedzielę będziemy gościli Siostry Miłosierdzia z Myśliborza, które będą rozprowadzały kalendarze na Nowy Rok. Środki przy tej okazji zebrane będą przeznaczone na działalność Zakonu.
 9. 31 października w auli Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pyrzycach od godz. 17.00-20.00 będzie miał miejsce Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Prosimy o przebranie się za ulubionego świętego. Bilet wstępu 5 zł. Przewidziane są liczne atrakcje, gry i zabawy.
 10. W Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada ( poniedziałek ) Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.30 – na cmentarzu ( koło kaplicy ) i o godz. 18.00. O godz. 12.00 od bramy głównej cmentarza rozpoczniemy Nabożeństwo Żałobne. Po nabożeństwie Msza Święta. Przy wejściu na cmentarz będą stali klerycy, u których będzie można złożyć wypominki.
 11. 1 listopada Msza Święta w Rzepnowie o godz. 9.00 po Mszy świętej nabożeństwo żałobne na cmentarzu. Msza Święta na cmentarzu w Okunicy o godz. 10.00 a w Stróżewie o godz. 12.00.
 12. 1 listopada harcerze przy wejściach na cmentarz będą rozprowadzać pudełka zapałek. Przy tej okazji zebrane środki będą przeznaczone na ich działalność statutową.
 13. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 14. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 15. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Jerzego Młynka, śp. Jana Nowaka i śp. Jana Dynowskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie

                                                                                                                 Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz