XXIX Niedziela zwykła – 17.10.2021 r.

 1. Przeżywamy Październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe w Naszym Kościele codziennie o godz. 17.30. dzieci swoje Nabożeństwa różańcowe mają we wtorki i w piątki o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 2. W minioną niedzielę przeżywaliśmy XXI Dzień Papieski. Młodzież z KSM-u zebrała 3.054 zł. na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną. Zebrane środki przeznaczymy na trwające inwestycje w Naszej Parafii.
 4. Na ławkach przy wyjściu z Kościoła wyłożyliśmy kartki na Wypominki Listopadowe. Bardzo proszę aby czytelnie wypisać imiona i nazwiska osób za które będziemy się modlili w miesiącu Listopadzie.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów  i lektorów. Jest do nabycia także nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się.  
 6. Jutro Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych  z wypominek rocznych zostanie odprawiona o godz. 18.00.
 7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu październiku tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 8. Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działająca przy Naszej Parafii w niedziele 24 i 31 października będzie sprzedawała znicze. Prosimy o kupowanie zniczy u młodzieży a środki przy tej okazji zebrane wspomogą działalność KSM w Naszej Parafii.
 9. 31 października w auli Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pyrzycach od godz. 17.00-20.00 będzie miał miejsce Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Prosimy o przebranie się za ulubionego świętego. Bilet wstępu 5 zł. Przewidziane są liczne atrakcje, gry i zabawy.
 10. 1 listopada harcerze przy wejściach na cmentarz będą rozprowadzać pudełka zapałek. Przy tej okazji zebrane środki będą przeznaczone na ich działalność statutową.
 11. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 12. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 13. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Krystynę Sękowską i śp. Kazimierza Wychowałka. Módlmy się za zmarłych Parafian – wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz