XXVII Niedziela zwykła – 03.10.2021 r.

 1. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na Noc Czuwania i Modlitwy w intencji Polonii i jej Duszpasterzy. Wyjazd w piątek 15.10 w godzinach porannych, powrót w sobotę wieczorem. Po drodze nawiedzenie Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu, nocleg w Częstochowie o w drodze powrotnej zwiedzanie Torunia. Koszt wyjazdu 260 zł. Zapisy w zakrystii.     
 2. Rozpoczęliśmy Październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe w Naszym Kościele codziennie o godz. 17.30. dzieci swoje Nabożeństwa różańcowe mają we wtorki i w piątki o godz. 16.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 3. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów  i lektorów.
 4. Spotkanie dla Rodziców Młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania będzie miało miejsce dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 5. Jutro Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych  z wypominek rocznych zostanie odprawiona o godz. 18.00.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu październiku tylko o godz. 8.45. Prosimy o wypisywanie intencji na kartkach, które przedstawimy Bożej matce podczas tego nabożeństwa.
 7. Spotkanie dla Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie miało miejsce w środę po Mszy Świętej wieczornej.
 8. W najbliższą środę o godz. 18.00 będziemy się modlili za Wspólnotę Domowego Kościoła. Wyjątkowo po Mszy Świętej nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu.
 9. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
 10. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili Dzień Papieski, po każdej Mszy Świętej będziemy zbierali ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
 11. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 12. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Tadeusza Gruszczyńskiego. Módlmy się za zmarłego Parafianina – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

 

                                                                                                          Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz