XXI Niedziela zwykła – 22.08.2021 r.

  1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Niech to będzie czas wypoczynku, w którym nie zabraknie miejsca dla Pana Boga. Pamiętajmy o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
  2. W Naszej Parafii serdecznie witamy nowego wikariusza ks. Romana Melnika TChr. Romanowi życzymy wszelkich potrzebnych łask na czas posługiwania w Naszej Parafii.  
  3. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 137 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary, które w całości przeznaczymy na trwające inwestycje w Naszej Parafii.
  4. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  5. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych zostanie odprawiona poza Naszą Parafią.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  8. Liceum Ogólnokształcące w Pyrzycach organizuje nabór do Szkoły dla Dorosłych. Szczegóły na plakatach w Kościele i na tablicy ogłoszeń przed Kościołem.  
  9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Andrzeja Włodarczyka, śp. Leszka Balceraka, śp. Janusza Kamińskiego, śp. Zygmunta Święckiego i śp. Zofię Kiełkucką. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.
proboszcz