Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – 15.08.2021 r. ODPUST PARAFIALNY

  1. Dzisiaj w Naszej parafii przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Kazania odpustowe głosi ks. Superior Henryk Zasiura TChr. Uroczysta Suma Odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Po Sumie Procesja Eucharystyczna wokół Naszego Kościoła.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. W całości przeznaczymy je na trwające inwestycje w Naszej parafii. Bardzo dziękuję za ofiary wpłacane na nasze Parafialne Konto.
  3. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  4. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych zostanie odprawiona o godz. 18.00.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.   
  7. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Danielę Bugaj, śp. Józefa Babiaka i Karola Kaczorowskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz