XIX Niedziela zwykła – 08.08.2021 r.

 1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Niech to będzie czas wypoczynku, w którym nie zabraknie miejsca dla Pana Boga. Pamiętajmy o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
 2. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 3. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych zostanie odprawiona poza Naszą Parafią.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
 6. W najbliższy piątek będziemy przeżywali Dzień Fatimski. O godz. 19.30 odmówimy Różaniec Fatimski a o godz. 20.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Po mszy Świętej procesja z figurka matki Bożej Fatimskiej wokół Naszego Kościoła.
 7. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. To dzień Naszego Parafialnego Odpustu. Uroczysta Suma Odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Po Mszy Świętej procesja wokół Kościoła. Uroczystościom odpustowym przewodniczył będzie ks. Henryk Zasiura TChr. – Superior Domu Rekolekcyjno – Pielgrzymkowego w Częstochowie. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy. Taca zbierana w tym dniu będzie przeznaczona na inwestycje w Naszej Parafii.
 8. Decyzją przełożonych Naszego Zgromadzenia ks. Krzysztof Zubek TChr. został zamianowany wikariuszem w Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Płotach. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 podziękujemy ks. Krzysztofowi za posługę w Naszej Parafii.
 9. Od 13- 15 sierpnia będzie miał miejsce Mały Jarmark Ottonowy organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa Ziemia Pyrzycka. W piątek spotkanie miłośników Ziemi Pyrzyckiej, w sobotę Dzień Jarmarczny przy Naszym Kościele, w Niedzielę o godz. 12.00 Suma Odpustowa. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach.
 10. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Piotra Rasta, śp. Marię Korneluk, śp. Mariannę Karol i śp. Jana Muchę. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz