XVIII Niedziela zwykła – 01.08.2021 r.

 1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Niech to będzie czas wypoczynku, w którym nie zabraknie miejsca dla Pana Boga. Pamiętajmy o udziale w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.
 2. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 3. Jutro o godz. 17.30 Nabożeństwo Wypominkowe. Msza Święta za zmarłych z wypominek rocznych zostanie odprawiona poza Naszą Parafią.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00.  Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
 6. W minioną niedzielę Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zabrali 3.500 zł. Zebrane środki zostały przekazane na pomoc powodzianom. Bóg zapłać za Wsze ofiary.
 7. Przekazujemy informacje od ks. Tadeusza Kłapkowskiego w sprawie pielgrzymki po Sanktuariach Polski. Zbiórka i wyjazd uczestników 11 sierpnia, tj. środa, o godzinie 6.10 z placu między kościołem a urzędem.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo Godziny Świętej w czwartek od godz. 17.00. W piątek okazja do spowiedzi przed Mszą Świętą ranną oraz od godz. 17.00. W sobotę Czuwanie dla Członków Żywego Różańca od godz. 17.00 i zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Od 13- 15 sierpnia będzie miał miejsce Mały Jarmark Ottonowy organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa Ziemia Pyrzycka. W piątek spotkanie miłośników Ziemi Pyrzyckiej, w sobotę Dzień Jarmarczny przy Naszym Kościele, w Niedzielę o godz. 12.00 Suma Odpustowa. Szczegółowe informacje pojawią się na plakatach.
 10. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Marię Chmielewską, śp. Stanisława Kubickiego, śp. Kazimierza Wastowskiego, śp. Janusza Szwarca i śp. Halinę Wolińską. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz