XII Niedziela zwykła – 20.06.2021 r.

  1. Przeżywamy Czerwiec – miesiąc poświęcony czci Jezusowemu Sercu. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30. W miesiącu Czerwcu Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w czerwcu w poniedziałki o godz. 8.30. Jutro wyjątkowo Msza Święta za zmarłych z Wypominek Rocznych będzie odprawiona o godz. 6.30.
  2. Dzisiaj w Naszej Parafii gościmy ks. Mateusza Sochę TChr. – Duszpasterza Powołań w Naszym Zgromadzeniu. Bóg zapłać za wygłoszone Boże Słowo i posługę duszpasterską.
  3. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów. Jest do nabycia nowy numer Miłujcie się.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. W całości przeznaczymy je trwające inwestycje w Naszej Parafii.
  5. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas po każdej Mszy Świętej zbierają ofiary do puszek na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin. Bóg zapłać za waszą ofiarność.
  6. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  7. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 będziemy się modlili wraz z dziećmi o spokojne i bezpieczne wakacje.
  8. 1 lipca ( czwartek ) będziemy przeżywali Odpust Parafialny ku czci Świętego Ottona z Bambergu – Patrona Miasta Pyrzyce. Uroczysta Suma Odpustowa pod przewodnictwem bp Henryka Wejmana będzie odprawiona 1 lipca o godz. 18.00. Do tej uroczystości będziemy się przygotowywali poprzez Triduum – począwszy od poniedziałku 28 czerwca. Do odpustu przygotowywał Nas będzie ks. prof. Grzegorz Wejman. Szczegóły przygotowań zostaną podane w najbliższą niedzielę.
  9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Dorotę Arlt, śp. Stanisława Łuczaka, śp. Tadeusza Rozmusa, śp. Janusza Kudrewicza i śp. Leszka Lisowicza. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz