XI Niedziela zwykła – 13.06.2021 r.

  1. Przeżywamy Czerwiec – miesiąc poświęcony czci Jezusowemu Sercu. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30. W miesiącu Czerwcu Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w czerwcu w poniedziałki o godz. 8.30. Jutro wyjątkowo Msza Święta za zmarłych z Wypominek Rocznych będzie odprawiona o godz. 6.30.
  2. W dzisiejszą niedzielę ks. Tadeusz Zachara TChr – były Proboszcz w Pyrzycach odprawi o godz. 12.00 Mszę Świętą Jubileuszową z okazji 50 Lecia Święceń Kapłańskich. Zapraszam do wspólnej modlitwy za Księdza Jubilata.  
  3. Dzisiaj przeżywamy Dzień Fatimski. Msza Święta Fatimska o godz. 20.00. Po Mszy Świętej procesja z Figurą Fatimską wokół Kościoła. O godz. 19.30 rozpoczniemy Różaniec Fatimski.
  4. W dzisiejszą niedzielę w salce przy kościele odbędą  się spotkania z ks. Tadeuszem Kłapkowskim na temat wyjazdów pielgrzymkowych, które nie odbyły się w ubiegłym roku. Szczegóły w gablotach.
  5. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  6. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  7. W najbliższą niedzielę zebrane środki na tacę przeznaczymy na inwestycje w Naszej Parafii. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas w tym dniu będą zbierali ofiary do puszek na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin. Za Wasze ofiary bardzo dziękujemy.
  8. Od 19-24 lipca Parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży. W planach zwiedzanie Wisły, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Wrocławia. Jedną z atrakcji będzie pobyt w Parku Rozrywki Koszt wyjazdu 950 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zofię Kęś, śp. Andrzeja Ludwiczaka, śp. Stanisława Kruka i śp. Mieczysława Posyniaka. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz